Ana Maria Trasnea diva divelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Ana Maria Trasnea diva divelor

Mesaj  jubyx la data de Joi Sept 10, 2009 10:22 pm

Ana Maria Trasnea, multi o cunosc din ziare sau de la stirile locale diva .Multi stiu desprea ea ca e un inger de fata dar nu stiu cat poate sa defaimeze acest post de stiri locale care e reprezentat de o curva murdara si mai ales cat poate sa faca de rusine cetatenii pentru ca sunt reprezentati de o asemenea persoana.Stim cu totii ca este intro relatie serioasa ...foooarte serioasa care o permite in acelasi timp sa si bage nasul prin niste familii pe care sa reuseasca sa le desparta.Am 22 de ani sunt o persoana destul de cunoscuta in orasul asta si mai ales tatal meu si imi este mult prea rusine sa mi spun numele. pt ca ma fac de ras si pe mine si pe tatal si familia mea.De cand ma stiu am avut o familie fericita tata ne iubea mult suntem 3 frati si eu sunt cel mai mare de 5 luni insa tatal meu nu mai aduce nici un ban acasa, diminetile care le statea cu fratii mei sa se joace le petrece cu ea la fel si serile .Eu sunt mare inteleg situatia insa fratii mei stiu ca tatal meu are o amanta si mai grav este ca o cunosc de la stiri.Familia mea este destul de cunoscuta si mi e frica ca tatal meu isi va pierde postul de munca, firma, si pe noi si noi pe el .vrem sa stiti cu totii ce fel de persoana este Ana Maria Trasnea, asta pentru ca m am interesat de ea si multi sustin ca ii plac persoanele in varsta si cu multi bani in ciuda faptului ca are un prieten .Va rog sa luati masuri impotriva ei nu merita ca o altfel de persoana sa reprezinte asemenea post.N am nimic cu ea pentru ca de vina este tatal meu ca a fost capabil de asa ceva insa mi este foarte mila de sora si fratele meu si stiu ca ea nu vrea decat banii tatalui meu ..am vazut o acum cateva zile e plina de aur ,haine bune ,ba chiar l am urmarit pe tatal meu intro zi si am vazut ca s a oprit pe balanoaiei undeva la o casa ...mi a fost rusine mie de ce am putut sa vad .Nu vreau decat sa stie ca toata familia mea va fi impotriva ei si va face orice ca sa rupa aceasta relatie pentru ca tatal meu sa se intoarca innapoi acasa la familia iubitoare si ea nu va avea parte prea mult timp de banii nostri .Sa i fie rusine si sa se gandeasca ca i putea fi tata.Va rog sa luati masuri impotriva ei pentru ca nu merita o asemenea persoana acest post

jubyx

Data de înscriere : 10/09/2009

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Ana Maria Trasnea diva divelor

Mesaj  Admin la data de Mar Sept 15, 2009 12:44 pm

Realizezi sper ca ceea ce spui tu sunt lucruri grave, aproape incredibile pentru mine, iar sub protectia anonimatului e cu atat mai greu de dovedit ceva, sa denigrezi pe cineva ascunzandu-te in spatele unui acronim este usor, dar nu este barbatesc. Crede-ma ca daca as fi convins ca ceea ce spui tu este adevarat, si argumentat prin dovezi gen poze, fapte, declaratii, as fi unul din cei care, probabil, din deontologie profesionala as incerca sa te ajut, numai ca pana cand ceea ce spui tu nu se si verifica prin probe...o sa ramana doar un comentariu pe forum, in care si nu ii iau apararea o colega de-a noastra din media este denigrata! Nu ar fi nici prima nici ultima, dar te rog fii mai specific cu ceea ce afirmi, si probabil ca o sa te consideram un barbat care doreste sa isi protejeze familia!
Admin
Admin

Data de înscriere : 13/10/2008
Varsta : 30
Localizare : http://saptamanagiurgiuveana.tk

Vezi profilul utilizatorului http://saptamanagr.forumulmeu.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum